This is Mika

03.10.2013 19:44 1min luku 31

Gymlog 47 - Supersarjat olkapäille

Terve!

Ollaan Gymlog-jaksossa 47. Tämänkertaisessa tehdään supersettejä olkapäille. Käytetään neljää eri liikeparia, joilla räjäytetään olkapäät sellaisille hapoille, ettei käsiä sen jälkeen enää nostella. Jaksossa on vipareita kässäreillä, tehdään etuvipareita levypainolla sekä taljassa tangolla. Mukana on pystypunnerrusta niin koneessa kuin smithissä, joten liikkeitä löytyy jos jonkinmoista ja maitohapot jyllää lihaksissa erittäin epämiellyttävästi.

Ilme kertoo, että tosissaan väännetään!

BIGBETSTRO1000

Kuten aina, mukana tietysti randomi intro, jossa höpistään mitä nyt mistäkin höpistään. Kahvit juodaan ja suunitellaan treenejä. Jo tavaksi muodostunut pohtiminen, mikä olikaan jakson numero ja jälleen kerran se menee pieleen.

Lopussa pientä posettelua!

gymlog47

Gymlog-treenivideot ovat sen verran jo suosittuja ja katsottuja, että tilaajiakin yuotube-kanavallemme on tullut yli 10.000! Se on jo aika mojova luku. Kymppitonni siis mennyt rikki! JEE!

Ei muuta sitten kuin uusimman gymlogin pariin vaan! Olkaa hyvät ja nauttikaa jaksosta!

Kommentit (31)

Ladataan kommentteja...
Kommentteja ei voitu ladata. Yritä myöhemmin uudelleen.
{{ comment.author }} #{{ comment.id }} Vastaa

Vastaa

Kaikki kommentit tarkistetaan manuaalisesti ennen julkaisua.
Emme julkaise sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille.
Avatar noudetaan sähköpostin perusteella Gravatar-palvelusta.

Luethan täältä kuinka käsittelemme henkilötietojasi.