This is Mika

19.01.2011 12:19 2min luku 3

Salille ja sassiin!

Moikka!

No niin, kolumnit on kirjoitettu ProBodyyn ja nyt vain odotellaan vuoden ensimmäisen lehden ilmestymistä. Can’t wait!

Tänään pitäisi hyökätä salille ja pommittaa olkapäitä/käsiä oikein ”olan”takaa.  🙂

Ohjelmassani on tehdä pystypunnerrus eteen suoralla tangolla ja vielä seisten. Tämä on erinomainen liike, sillä vapaasti seisomalla, eristät olkalihaksen, eivätkä apulihakset (kuten rinta) pääse auttamaan liikaa. Kolme kovaa kympin sarjaa sanotaanko 60-70 kilolla on varmasti passeli. Esim vipareita ja olankohautuksia päälle ja loppuun hauispeijaiset…. 😉 Done and done! 😀

F-Tukkuinfoa!!!!

Kuten aina, seurailen tiiviisti Fitnesstukun tarjouksia, jottei keneltäkään blogiani seuraavalta henkilöltä menisi tuollaiset vahingossakaan ohi.

Itsekin käyttäneenä, Anabolic T-Boosterit ovat tämän viikon aletuotteena. Nämähän siis nostavat omia testotasoja ylöspäin, jolla on lihaskasvun kannalta vain positiivisia vaikutuksia. Ainoastaan 18-vuotta täyttäneille. Tehokasta tavaraa!

Toinen hyvä lisä lisäravinteisiin on aminohapot. Star Nutritionin Anabolic BCAA kapselit sisältävät nopeasti imeytyviä haaraketjuisia aminohappoja. BCAA-kapselit antavat anabolisen signaalin maksimaaliseen lihaskasvuun!

26,90/purkki

Kaupan päälle vielä pähee pipo, ettei ajatukset jäädy!

Kommentit (3)

Ladataan kommentteja...
Kommentteja ei voitu ladata. Yritä myöhemmin uudelleen.
{{ comment.author }} #{{ comment.id }} Vastaa

Vastaa

Kaikki kommentit tarkistetaan manuaalisesti ennen julkaisua.
Emme julkaise sähköpostiosoitettasi ulkopuolisille.
Avatar noudetaan sähköpostin perusteella Gravatar-palvelusta.

Luethan täältä kuinka käsittelemme henkilötietojasi.